Weź udział w akcji #SzczepimySię i odbierz nagrody

Dodał: Sylwia Robak Data: 2021-12-03 09:57:44 (czytane: 538)

Kampania informacyjno – promocyjna Wojewody Świętokrzyskiego w ramach akcji #Szczepimy Się

W ramach akcji informacyjno - promocyjnej zachęcającej mieszkańców województwa świętokrzyskiego do szczepień przeciw COVID-19 Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz planuje kampanię polegającą na możliwości skorzystania przez osoby w pełni zaszczepione lub osoby, które przyjmą trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19 w dniach od 1 grudnia 2021 roku do 27 grudnia2021 roku z bezpłatnych biletów na wybrane seanse w kinie Helios w Kielcach, wybrane spektakle teatralne w Teatrze im. S. Żeromskiego w Kielcach bądź jednodniowe pobyty w Uzdrowisku Busko Zdrój S.A. i możliwość skorzystania z czterech wybranych zabiegów.

Blankiety upoważniające do odbioru jednego z biletów będą wydawane w punktach szczepień w całym województwie. Na karnecie musi znaleźć się data, kiedy zostało wykonane szczepienie, pieczątka danego punktu szczepień i podpis osoby, która wykonała szczepienie. Kupon powinien również zawierać imię i nazwisko osoby zaszczepionej. Osoba, która otrzyma karnet powinna wcześniej zarezerwować bilet na wybraną usługę.

W przypadku problemów z otrzymaniem kuponu z punktu szczepień prosimy o kontakt z Sekretariatem Biura Wojewody, tel. 41 342 12 32.

plakat_kino.jpg

plakat_teatr.jpg