Zobacz jak pracują policjanci - Dzień otwarty w pińczowskiej komendzie

Dodał: Sylwia Robak Data: 2018-05-23 08:21:00 (czytane: 1911)

W dniu 30 maja 2018 r. od godz. od 09.30 Komendant Powiatowy Policji w Pińczowie ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na dzień otwarty Komendy Policji w Pińczowie.

policja_1.jpg

Z okazji organizacji Dni Otwartych dla odwiedzających pińczowską jednostkę przygotowano wiele atrakcji, w tym m.in.:

• Stoisko technika kryminalistycznego, gdzie będą pokazane metody pracy i sprzęt wykorzystywany do odnajdywania i zabezpieczania śladów kryminalistycznych
  • Sprzęt policyjny będący na stanie jednostki, w tym radiowozy
  • Stoisko informacyjne na temat doboru do służby w Policji
  • Stoisko profilaktyczno – edukacyjne, gdzie będzie można zapoznać się z funkcjonalnością mobilnych aplikacji „Moja Komena”, „Dzielnicowy Bliżej Nas”, a także Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Każdy będzie mógł również dowiedzieć się nieco więcej na temat praw człowieka, w tym uprawnień osób pokrzywdzonych przestępstwem.

Do odwiedzenia pińczowskiej jednostki Policji zapraszamy grupy szkole, a także osoby indywidualne.

Dni Otwarte jednostki odbywają się w ramach świętokrzyskiej kampanii społecznej „Policjanci w służbie Niepodległej 1919 – 2018”.

20 lat Powiatu Pińczowskiego

Powiat pińczowski, choć niewielki łączy w sobie wiele piękna. To ojczyzna utalentowanych ludzi, pełnych pasji i z głową pełną pomysłów....