Świętokrzyski Fundusz Lokalny zaprasza do składania wniosków

Dodał: Sylwia Robak Data: 2020-03-17 14:54:21 (czytane: 985)

W związku z zaistniałą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną i brakiem możliwości przeprowadzenia spotkań informacyjno- doradczych w ramach projektu, Świętokrzyski Fundusz Lokalny zaprasza zainteresowanych do kontaktu telefonicznego.

Fundacja Imienia Stefana Artwińskiego  zachęca do składania wniosków w ramach projektu „Świętokrzyski Fundusz Lokalny”.
W ramach projektu przyznawane będą mikrodotacje w  wysokości od 1500  do 5 000 zł  na tworzenie Inicjatyw oddolnych (np. wydarzeń, warsztatów, rajdów, wycieczek itp.)  wpisujących się w jedną ze sfer pożytku publicznego:
  • Jeżeli masz głowę pełną pomysłów, które chcesz zrealizować w swoim otoczeniu.
  • Lubisz prace zespołową i udzielasz się społecznie .
  • Wasza młoda organizacja chce wskoczyć na wyższy poziom i się rozwijać.

Nie czekaj! Wejdź na stronę  www.swietokrzyskiegranty.pl i dowiedz się więcej!

O mikrodotacje ubiegać się mogą :
  • młode organizacje, wpisane do KRS nie wcześniej niż 30 miesięcy od dnia złożenia wniosku
  • grupy nieformalne – min. 3 osoby wspólnie realizujące lub chcące realizować działania w sferach pożytku publicznego, grupy nieformalne mają dwie drogi wystąpienia o grant wspólnie z patronem lub  samodzielnie
  • grupy samopomocowe dobrowolne zespoły osób których aktywne działanie skierowane jest na pokonywanie problemów oraz zmianę warunków życia ich członków

informacja_prasowa_dla_gmin_i_.jpg