Wiadomości - Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej - pracownicy oświatowi świętowali

Dodał: Sylwia Robak Data: 2018-10-26 10:11:05 (czytane: 723)

Dzień Edukacji Narodowej to szczególny moment w życiu każdego pracownika oświaty. Jak zwykle o tej porze roku nie mogło zabraknąć wspólnego spotkania władz samorządowych ze środowiskiem oświatowym.

Była to okazja do podziękowań, gratulacji oraz do podkreślenia szczególnej wartości pracy nauczycieli i wychowawców.
Z tej okazji, 12 października w Powiatowym Ośrodku Kultury, Sportu, Edukacji i Sportu w Pińczowie  odbyło się uroczyste spotkanie, na które zaproszono nauczycieli i pracowników oświaty z terenu powiatu pińczowskiego. Starosta Zbigniew Kierkowski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Ireneusz Gołuszka podziękowali zgromadzonym na uroczystości za pełną zaangażowania pracę na rzecz kształcenia młodych. 
Na zaproszenie organizatorów przybyli nie tylko czynni, ale także emerytowani nauczyciele, którzy przez lata wychowywali pokolenia młodzieży. Specjalnie dla nich przygotowano podziękowania oraz okolicznościowe medale wydane z okazji 20-lecia Powiatu Pińczowskiego.
Podczas spotkania nagrody dla wyróżniających się pedagogów wręczyli nie tylko gospodarze, ale także dyrektorzy szkół prowadzonych przez powiat. Zgodnie z kilkuletnią tradycją, swoich pracowników wyróżnił tez dyrektor Fundacji Złote Serce -  Jacek Kapała.
Na zakończenie miłej uroczystości dla wszystkich zgromadzonych z artystycznym upominkiem wystąpiła młodzież  z pińczowskiego „Kołłątaja „ i „Staszica” 

den-powiat-3_1.jpg

den_powiat.jpg 

Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wyniki wyborów do Rady Powiatu Pińczowskiego

Przedstawiamy listę radnych wybranych do kadencji 2018-2023. ...