Wiadomości - Aktualności

Konferencja „Polska-Ukraina-Świętokrzyskie. Przestrzeń dla wspólnego biznesu”

Dodał: Sylwia Robak Data: 2023-11-06 10:07:11 (czytane: 46)

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji gospodarczej „Polska-Ukraina-Świętokrzyskie. Przestrzeń dla wspólnego biznesu”,

2023_10_30_swietokrzyskie.jpg 

 Konferencja która odbędzie się w dniu 22 listopada 2023 r. (środa), w godz. 10:00-16:00, w PIRAMIDZIE (Oaza Spokoju Grzybów) k. Staszowa.

Organizatorem konferencji jest Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza Przedstawicielstwo w Kielcach wraz z Europejską Agencją Rozwoju, a Partnerem – Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak Sp. z o.o., Progress Eco S.A., Nolen Sp. z o.o., Cass Construction and Steel Structers Sp. z o.o.(oraz inne podmioty zaangażowane w organizację konferencji lub wsparcie finansowe świętokrzysko-ukraińskiego portalu gospodarczego www.wrotabiznesu.pl).

Wydarzenie zostało już objęte patronatem przez Bank Gospodarstwa Krajowego, Urząd Miasta i Gminy w Staszowie, Świętokrzyski Klaster Kompetencji, Europejskie Stowarzyszenie Rozwoju, Staszowskie Centrum Przedsiębiorczości.

Konferencja adresowana jest do biznesu ukraińskiego planującego rozwój swojej działalności gospodarczej poza granicami Ukrainy; osób które obecnie przebywają w Polsce i chciałyby ulokować swoje przedsiębiorstwo w woj. świętokrzyskim; Polaków i Ukraińców, którzy chcą nawiązać relacje biznesowe w Polsce lub w Ukrainie.

W konferencji weźmie udział środowisko biznesowe z Polski i Ukrainy oraz władze lokalne i samorządowe. Podczas konferencji zostanie zainaugurowane otwarcie portalu gospodarczego polsko-ukraińskiego www.wrotabiznesu.pl, w którym zostaną zaprezentowane możliwości inwestycyjne oraz potencjał województwa świętokrzyskiego, a także przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą gospodarczą polsko-ukraińską.

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ POPRZEZ FORMULARZ NA STRONIE: https://wrotabiznesu.pl/konferencja/

 

 

Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

...