Wiadomości - Aktualności

Konkurs Top Inwestycje Komunalne

Dodał: Sylwia Robak Data: 2021-05-19 10:13:25 (czytane: 284)

Rusza kolejna edycja konkursu Top Inwestycje Komunalne.

Konkurs Top Inwestycje Komunalne ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Organizatorem plebiscytu jest PortalSamorządowy.pl  

Zgłaszać można każdą inwestycję komunalną, niezależnie od profilu inwestora czy sposobu jej sfinansowania, która została zakończona i oddana do użytku w 2020 r. lub zrealizowana w co najmniej 50 proc. na dzień 31 grudnia 2020 r. Zgłoszenia można przysyłać do 30 czerwca 2021 r.

Zgłoszenia do konkursu wraz z oprawą graficzną w postaci wizualizacji i/lub zdjęć (nie ma formularza) należy przesłać mailowo na adres: topinwestycje@portalsamorzadowy.pl

Oceny zgłoszeń wraz redakcją dokonuje Rada Konsultacyjna – zasiadają w niej doświadczeni samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy. W ramach konsultacji zostanie ostatecznie wybranych do 10 zwycięskich inwestycji prowadzonych przez samorządy lub podmioty, w których mają one udziały, ewentualnie realizowanych przez spółki, które wykonują zadania władzy lokalnej, np. w zakresie gospodarki komunalnej.

Zwycięskie samorządy odbiorą nagrody w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, który odbędzie się w dniach 20-22 września 2021 roku

Przesłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu TOP Inwestycje Komunalne i może być dokonane tylko przez osobę upoważnioną do przekazania danych w nim zawartych (Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych – wskazano w złączonym poniżej regulaminie).

- Na nasz konkurs wpływa rokrocznie kilkaset zgłoszeń. Ubiegły rok był trudny dla samorządowych finansów, ale nie rezygnowały one z kluczowych inwestycji. To inwestycje bowiem są kołem zamachowym gospodarki i samorządowcy dobrze o tym wiedzą - mówi Rafał Kerger, redaktor naczelny PortalSamorzadowy.pl i WNP.PL.

Także czytelnicy serwisu PortalSamorzadowy.pl wskażą swojego faworyta wśród nominowanych inwestycji (przyznajemy nagrodę specjalną od czytelników). Głosowanie jest niezależne i nie ma wpływu na wybór Rady Konsultacyjnej. 

Udział w konkursie Top Inwestycje Komunalne jest bezpłatny.


TOPinwestycje.jpg 

 Kieleckie Centrum Kształcenia Zawodowego otrzymało nagrodę czytelników w ubiegłorocznym konkursie Top Inwestycje Komunalne (fot.mat.pras)
Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Rehabilitacja dla rolników

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Placówka Terenowa w Pińczowie informuję o wdrożeniu nowego profilu rehabilitacji....