Wiadomości - Aktualności

Nowy obiekt sportowy w Chrobrzu

Dodał: Sylwia Robak Data: 2018-06-13 13:35:38 (czytane: 621)

Wielofunkcyjne boisko powstało przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu. Ceremonia otwarcia miała miejsce 11 czerwca, kiedy to uroczystego przecięcia wstęgi dokonali zaproszeni goście.

 

chroberz4.jpg

Do tej pory w ZSCKR  Chroberz, lekcje wychowania fizycznego były prowadzone w trudnych warunkach. Dość problematyczne to było ze względu na małą salę przede wszystkim. Jedynie stadion mieliśmy do dyspozycji, aczkolwiek on jest za duży - mówi Kamila Skrzela. Teraz to się zmieni. Dzięki staraniom dyrekcji szkoły i wsparciu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi powstało nowoczesne, wielofunkcyjne boisko.

To inwestycja wyczekiwana od kilkunastu lat, jej koszt wyniósł prawie 1 mln złotych - Ma nie tylko służyć młodzieży, ale całej społeczności - mówił Jerzy Trzepatowski, dyrektor ZSCKR w Chrobrzu.  Może być wykorzystywane do gry w piłkę nożną, ręczną, siatkówkę, koszykówkę i tenisa ziemnego.  

chroberz1_1.jpg 

Podczas uroczystości Starosta Pińczowski Zbigniew Kierkowski wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Ireneuszem Gołuszką wyraził swoje uznanie z posiadania nowoczesnego obiektu sportowego na terenie powiatu, wręczył gospodarzowi list gratulacyjny i życzył dalszych sukcesów.

Minister Rozwoju Wsi i Rolnictwa Rafał Romanowski w podziękowaniu za wsparcie lokalnych inwestycji otrzymał z rąk włodarza powiatu symboliczny grawerton, przedstawiający symbol Ponidzia - Nidę wraz z górującą nad nią Kapliczką Św. Anny.

chroberz0.jpg 

W spotkaniu wziął również udział poseł Marek Kwitek i wicewojewoda Andrzej Bętkowski, a także wójt gminy Złota Tadeusz Sułek.

chroberz3.jpg 

chroberz6.jpg 

Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Powitanie Lata z Powiatem Pińczowskim - zaproszenie

W niedzielę 17 czerwca zapraszamy na teren Powiatowego Ośrodka Kultury, Sportu, Turystki i Rekreacji w Pińczowie (przy hali widowiskowo-sportowej),...