Wiadomości - Aktualności

Rolniku włącz myślenie - to Twoje życie

Dodał: Sylwia Robak Data: 2021-07-19 13:52:38 (czytane: 893)

Ruszyła wspólna kampania profilaktyczna Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach oraz Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kielcach.

Motto akcji: ,,Rolniku włącz myślenie – to Twoje życie’’, powinno przyświecać wszystkim wykonującym prace w rolnictwie.

Przygotowany i opracowany spot przez Wydział Prewencji, Rehabilitacji i Orzecznictwa Lekarskiego dotyczy zachowania bezpieczeństwa rolników i ich rodzin w czasie intensywnych prac polowych oraz wskazania najczęstszych przyczyn wypadków jakim ulegają rolnicy.

Spot został oficjalnie zaprezentowany podczas konferencji prasowej w której brał udział Dyrektor KRUS oraz Naczelnik Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Przestawione w spocie sceny prezentują najczęstsze zagrożenia wypadkowe występujące o tej porze roku w gospodarstwach rolnych. Spot ma na celu wzbudzić emocje u oglądającego i wywoływać u niego obawę o własne życie w przypadku wykonywania podobnych czynności. Zdarzenia prezentowane w spocie mają zwróć uwagę przede wszystkim na konsekwencje wynikające z niewłaściwych zachowań podczas wykonywania codziennych czynności w gospodarstwie rolnym. Przygotowany i opracowany spot prewencyjny umożliwi przekazanie treści o charakterze BHP dużo większej grupie odbiorców.

Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zmiana harmonogramu czasu pracy - OZONOWANIE POMIESZCZEŃ

...