Wiadomości - Aktualności

Strażacy zagrali w piłkę w Pińczowie

Dodał: Sylwia Robak Data: 2023-11-13 14:04:58 (czytane: 38)

Pińczowska hala widowiskowo –sportowa nie raz już doceniana była przez wojewódzkich zwierzchników Państwowej Straży Pożarnej.

W piątek 3 listopada, już po raz drugi odbył się tutaj finał Wojewódzkich Mistrzostw strażaków w halową piłkę nożną o Puchar Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Wydarzenie poprzedzono eliminacjami strefowymi, w których udział wzięło łącznie 18 drużyn Państwowej Straży Pożarnej z terenu województwa. Zwycięzcami eliminacyjnych gier okazali się: JRG 1 Kielce, JRG 2 Ostrowiec Św., JRG 3 Kielce, JRG Włoszczowa i to właśnie te drużyny stanęły do rywalizacji podczas zawodów finałowych rozgrywanych w Pińczowie. 

Po emocjonujących spotkaniach Puchar trafił do JRG 2 z Ostrowca Świętokrzyskiego. Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy z JRG 1 Kielce, na trzecim zaś JRG 3 Kielce. Czwarte miejsce zajęła JRG Włoszczowa. 

Strażakom gratulował wicestarosta pińczowski Ryszard Barna, a także zastępca Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st.bryg. Marcin Machowski oraz kierownictwo pińczowskiej KP PSP, st.bryg. Jarosław Huk i bryg. Mariusz Fodymski. 

Wojewódzkim rozgrywkom w halową piłkę nożną towarzyszyła wystawa wielkoformatowa powstała podczas opracowywania książki „Jedna historia wielu pokoleń”.

TURNIEJ_PSP.jpg

Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Z sentymentalną wizytą na Ponidziu

Antoni Kwaśniewski i Bolesław Pilarek byli gośćmi starosty pińczowskiego Zbigniewa Kierkowskiego....