Wiadomości - Aktualności

Święto Służby Więziennej w Kielcach

Dodał: Sylwia Robak Data: 2018-03-06 09:09:39 (czytane: 689)

W piątek 2 marca w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach odbyła się uroczystość Okręgowych Obchodów Święta Służby Więziennej. Jej pracownicy otrzymali odznaczenia za zasługi dla pracy penitencjarnej.

W uroczystościach wzięło udział ponad 100 gości, władze i pracownicy jednostek penitencjarnych ze świętokrzyskiego i małopolski oraz zaproszeni goście z innych służb mundurowych. Wśród gości znalazł się także proboszcz Ks Jan Staworzyński - kapelan pińczowskich pracowników służby więziennej, starosta pińczowski Zbigniew Kierkowski, komendant Powiatowej Straży Pożarnej w Pińczowie Grzegorz Karwat oraz Grzegorz Makuch - zastępca Komendanta Policji Powiatowej w Pińczowie.

wiezien1.jpg 

W sali filharmonii świętokrzyskiej odznaczono między innymi funkcjonariuszy z Zakładu Karnego w Pińczowie.

wiezien3.jpg 

W ramach swojej codziennej, trudnej służby współpracujemy z innymi służbami, z różnymi instytucjami, dlatego jest to znakomita okazja, żeby za tę współpracę im wszystkim podziękować. Jak co roku to święto jest też okazją do wręczenie wyróżnień i odznaczeń dla funkcjonariuszy Służby Więziennej. Są to między innymi awanse na wyższe stopnie, czy odznaczenia za zasługi w pracy penitencjarnej zarówno dla funkcjonariuszy, jak i osób z zewnątrz, z którymi współpracujemy - mówił porucznik Anna Czajczyk, Rzecznik prasowy Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Krakowie. 

swietoslubyweziennej_2.jpg

swietoslubyweziennej_1.jpg 

swietoslubyweziennej_4.jpg 

swietoslubyweziennej_5.jpg 

swietoslubyweziennej_6.jpg 

Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Teatr Ciut Frapujący Osobowością Roku 2017 Gminy Pińczów

Po brzegi wypełniona sala kinowa Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury była w sobotni wieczór świadkiem wyjątkowego wydarzenia....