Wiadomości - Aktualności

Zaproszenie do udziału w projekcie Świętokrzyskie dla Europy

Dodał: Sylwia Robak Data: 2019-08-01 09:12:48 (czytane: 235)

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie Świętokrzyskie dla Europy przygotowanym w ramach uroczystych obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Jego celem jest kształtowanie właściwej postawy patriotycznej, wzrost zainteresowania wydarzeniami historycznymi oraz wzbudzanie w mieszkańcach Ziemi Świętokrzyskiej zainteresowania w obszarze nowoczesnych technologii poprzez ciekawą prezentację miejsc, postaci i wydarzeń z historii kraju i regionu. Z okazji 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej projekt zakłada także prezentację miejsc, które znacznie zmieniły swoje oblicze w ciągu ostatnich piętnastu lat.

W ramach projektu dla mieszkańców został zorganizowany konkurs fotograficzny Świętokrzyskie dla Europy. Za pośrednictwem platformy internetowej www.swietokrzyskiedlaeuropy.pl uczestnicy konkursu mogą umieszczać na niej zdjęcia upamiętniające lokalnych bohaterów oraz krótkie informacje tekstowe na temat danej osoby oraz wydarzenia, które upamiętnia sfotografowane miejsce. W bazie umieszczać można także zdjęcia prezentujące to, w jaki sposób zmieniło się województwo świętokrzyskie dzięki członkostwu Polski w Unii Europejskiej.

Konkurs jest jednoetapowy i otwarty dla wszystkich mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach:

  • I   kategoria: Uczniowie Szkól podstawowych
  • II  kategoria: Uczniowie szkół ponadpodstawowych
  • III  kategoria: OPEN Mieszkańcy woj. świętokrzyskiego którzy ukończyli 18 rok życia

Wybory najlepszych zdjęć dokonają internauci poprzez głosowanie online w mediach społecznościowych. Kluczowym w konkursie będzie zaangażowanie twórców w promocję swojego dzieła. Każde udostępnienie lub "lajk" przybliży autora do zwycięstwa w konkursie.

Wszelkie formularze uprawniające do udziału w konkursie oraz regulamin dostępne są bezpośrednio na stronie www.swietokrzyskiedlaeuropy.pl

Autorskie projekty można przesyłać do 26 września 2019 r.  

plakat_projekt.jpg

Więcej informacji o projekcie dostępne na stronie: www.swietokrzyskiedlaeuropy.pl

 

 

Zobacz także

Informacja ARiMR

Dodane: 2019-12-06 12:27 - czytane (19)

TAGI:


Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

1 sierpień - 75 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Ogłoszenie Starosty Pińczowskiego...