Wiadomości - Aktualności

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Dodał: Sylwia Robak Data: 2020-05-04 13:27:03 (czytane: 89)

Z okazji „Dnia Strażaka” składamy wszystkim druhom, funkcjonariuszom oraz weteranom pożarnictwa podziękowania za trudną i odpowiedzialną służbę.

Ten uroczysty dzień niech będzie powodem do Waszej dumy i satysfakcji z dobrze wypełnionych obowiązków służbowych. Strażacy nie pytają o zaszczyty i nagrody. Być strażakiem to bezinteresowna służba innym, ciągła praca nad sobą i doskonalenie własnych umiejętności. To odpowiedzialność, męstwo i bohaterstwo na co dzień.
Ratowanie życia i mienia ludzkiego, niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują to najwyższa powinność strażackiej służby. Dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu i poświęceniu w służbie, jesteście obdarzeni najwyższym uznaniem i zaufaniem społecznym spośród wszystkich służb w Kraju. Niech ta w pełni zasłużona opinia napawa Was dumą i będzie zachętą do dalszej, ofiarnej służby.
Życzymy Wam, rycerzom Świętego Floriana samych dobrych i spokojnych dni, spełnienia planów i zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności osobistej. Niech podejmowanym działaniom zawsze towarzyszy strażacka dewiza

„Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.

Starosta Pińczowski 

Zbigniew Kierkowski 

Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Sesja Rady Powiatu

Przewodniczący Rady Powiatu Pińczowskiego zaprasza na sesję Rady Powiatu online. ...