Wiadomości - Aktualności

Ankieta dla Właścicieli gospodarstw agroturystycznych

Dodał: Sylwia Robak Data: 2024-04-15 13:55:22 (czytane: 274)

Regionalna Organizacja Turystyczna prosi właścicieli gospodarstw agroturystycznych z terenu Powiatu Pińczowskiego o wypełnienie zalączonej ankiety.

Szanowni Państwo, 

miło nam poinformować, że Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach w partnerstwie z Regionalną Organizacją Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego realizuje projekt o nazwie „RUSTIK - Rural Sustainability Transitions through Integration of Knowledge for improved policy processes” (Przemiany w zakresie zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich poprzez integrację wiedzy w celu poprawy procesów politycznych). 

Projekt realizowany jest w 14 europejskich regionach, w tym w regionie świętokrzyskim. Jego celem w województwie świętokrzyskim jest przygotowanie założeń do przyszłej strategii rozwoju turystyki.

Wypracowane narzędzia powinny sprzyjać zahamowaniu niekorzystnych procesów demograficznych na obszarach wiejskich i służyć dywersyfikacji ścieżek ich rozwoju gospodarczego m.in. poprzez promocję i kreowanie nowych produktów turystycznych.   

Aby móc wpisać w strategię rozwoju turystyki najlepsze rozwiązania, które w dłuższej perspektywie pomogą Państwu w prowadzeniu działalności przygotowaliśmy ankietę (w załączeniu w 2 formatach w razie, gdyby był problem z plikiem Word). 

Celem ankiety jest identyfikacja i ocena potrzeb służących kształtowaniu rozwoju turystyki wiejskiej w regionie. Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za wypełnienie i odesłanie ankiety na adres rot@swietokrzyskie.travel do 21 kwietnia 2024 r. 

Spośród osób, które odeślą wypełnione ankiety wylosujemy 3 podmioty, które otrzymają od ROT bezpłatną promocję swojego obiektu w social mediach i na stronach internetowych, którymi zarządza ROT (www.rot.swietokrzyskie.travel, www.swietokrzyskie.travel, profil ŚWIETOKRZYSKIE na Facebooku). 

Ponadto spośród odesłanych ankiet wybierzemy jeden (maksymalnie dwa podmioty), w którym zorganizujemy wizytę studyjną. 

Łączę wyrazy szacunku,
Sylwia Samela

Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Festiwal ETNOTYGIEL

Kieleckie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, przygotowanym z myślą o pielęgnacji polskiej kultury...