Biuro Rzeczy Znalezionych


Jeśli zgubiłeś coś wartościowego na terenie Powiatu Pińczowskiego i nie wiesz gdzie szukać, sprawdź w Biurze Rzeczy Znalezionych, które mieści się w w budynku internatu przy ulicy Żwirki i Wigury 40 w Pińczowie.

Mieszkańców oraz inne osoby które utraciły swoje rzeczy na terenie miasta Pińczowa zapraszamy do kontaktu z tutejszym biurem. Jednocześnie informujemy, iż osoby poszukujące swoich rzeczy winny się również skontaktować z najbliższym komisariatem Policji lub Strażą Miejską, a w przypadku zgubienia przedmiotów w środkach transportu publicznego lub innym pomieszczeniu zamkniętym - z właściwym zarządcą

Do zadań Biura Rzeczy Znalezionych należy odbieranie zawiadomienia o znalezieniu rzeczy zagubionej, przechowywanie rzeczy znalezionych, poszukiwanie osób uprawnionych do ich odbioru i wydawanie rzeczy znalezionych oraz udzielenie informacji w przedmiotowym zakresie.

Osoba oddająca znalezione rzeczy do Biura Rzeczy Znalezionych wypełniają krótki formularz, który jest potwierdzeniem przyjęcia  rzeczy znalezionej.

Informacje o zagubionych rzeczach uzyskać można również pod nr telefonu: 41 357 35 75 od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15.30.  


Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Nasz Patronat

więcej

Imprezy

więcej

Sport

Półfinały Ligi Ministranckiej w Pińczowie

W sobotę, 13 maja w Hali widowiskowo-sportowej w Pińczowie odbył się półfinały Diecezjalnej Ministranckiej Ligi Piłkarskiej. więcej»