Wiadomości - Aktualności

Bezpłatne kursy na kierowców zawodowych

Dodał: Sylwia Robak Data: 2019-05-28 11:55:11 (czytane: 776)

Zapraszamy o zapoznania się z ofertą dotyczącą realizowanego projektu "Kierowca zawodowy - nowe kwalifikacje do zdobycia" oraz "Zawodowi kierowcy dla regionu świętokrzyskiego".

Szkoła Jazdy TOM Tomasz Molendowski, realizująca w Kielcach projekty pn. „Kierowca zawodowy – nowe kwalifikacje do zdobycia" oraz „Zawodowi kierowcy dla regionu świętokrzyskiego”, informuje o możliwości uczestnictwa w bezpłatnych kursach na prawo jazdy:
  • komplet uprawnień - kat C, CE i kurs Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej (przewóz rzeczy) lub 
  • prawo jazdy kat. E do C. 

W projekcie mogą wziąć udział osoby dorosłe z terenu woj. świętokrzyskiego, które chcą z własnej inicjatywy uzyskać lub uzupełnić kwalifikacje zawodowe kierowcy ciężarówki lub autobusu.  

W toku bieżącej rekrutacji, zachęcamy szczególnie osoby w wieku pow. 50 lat lub z wykształceniem maksymalnie gimnazjalnym (podstawowym). 

Poniżej link do strony internetowej, na której zamieszczone są informacje o projektach: 
www.sjtom-ck.pl (w zakładce „Projekty EFS” dostępna jest dokumentacja zgłoszeniowa oraz regulaminy poszczególnych projektów i rekrutacji).

Rekrutacja do kolejnych grup szkoleniowych prowadzona będzie do 04.06.2019 

Wypełnione formularze zgłoszeniowe będzie można składać skanem na adres kierowcazawodowy@sjtom-ck.pl lub w godzinach pracy biura projektu w Kielcach przy ul. Żelaznej 47/51A/15 (dni robocze w godz. 12-16). 

Podstawowe zasady rekrutacji:
  1. Bezwarunkowe pierwszeństwo osób niepełnosprawnych
  2. Pierwszeństwo w rekrutacji będą miały osoby, które: - posiadają wykształcenie na poziomie co najwyżej ISCED2 włącznie; - ukończyły 50lat. Osoby te będą stanowiły min. 50% uczestników projektu
  3. Punkty premiujące na etapie rekrutacji będą przyznawane za spełnienie warunków: -dochód członka rodziny nie przekracza 150% kryterium dochodowego pomocy społecznej – 1 punkt; gospodarstwo domowe bez osób pracujących – 1 punkt (dot. projektu „Kierowca zawodowy..”), - jak wyżej z dziećmi pozostającymi na utrzymaniu – 1 punkt (dot. projektu „Kierowca zawodowy..”)
  4. Pierwszeństwo dla kobiet na etapie rekrutacji w przypadku równej ilości punktów z mężczyznami.

Kursy kończą się egzaminami państwowymi na prawo jazdy oraz świadectwo kwalifikacji 

Projekty są współfinansowane ze środków 

Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 -2020.

projektok.jpg 

Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Dzień Dziecka z atrakcjami w Kielcach

W sobotę 1 czerwca przed budynkiem Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach odbędzie się Festyn z okazji Dnia Dziecka połączony...