Biuro Rzeczy Znalezionych


Jeśli zgubiłeś coś wartościowego na terenie Powiatu Pińczowskiego i nie wiesz gdzie szukać, sprawdź w Biurze Rzeczy Znalezionych, które mieści się w w budynku internatu przy ulicy Żwirki i Wigury 40 w Pińczowie.

Mieszkańców oraz inne osoby które utraciły swoje rzeczy na terenie miasta Pińczowa zapraszamy do kontaktu z tutejszym biurem. Jednocześnie informujemy, iż osoby poszukujące swoich rzeczy winny się również skontaktować z najbliższym komisariatem Policji lub Strażą Miejską, a w przypadku zgubienia przedmiotów w środkach transportu publicznego lub innym pomieszczeniu zamkniętym - z właściwym zarządcą

Do zadań Biura Rzeczy Znalezionych należy odbieranie zawiadomienia o znalezieniu rzeczy zagubionej, przechowywanie rzeczy znalezionych, poszukiwanie osób uprawnionych do ich odbioru i wydawanie rzeczy znalezionych oraz udzielenie informacji w przedmiotowym zakresie.

Osoba oddająca znalezione rzeczy do Biura Rzeczy Znalezionych wypełniają krótki formularz, który jest potwierdzeniem przyjęcia  rzeczy znalezionej.

Informacje o zagubionych rzeczach uzyskać można również pod nr telefonu: 41 357 35 75 od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15.30.  


Zapraszamy na I Rajd Pieszy Republiki Pińczowskiej

08/05/2017

I Rajd Pieszy Republiki Pińczowskiej odbędzie się w dniach 5-6 sierpnia 2017r. Trasa Pińczów - Działoszyce to ok 28km. Zapraszamy. wiecej..

Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Bieg "Szlakiem Mięty i Kamienia"

09/30/2017

Trasa IV biegu „Szlakiem mięty i kamienia” (dystans 12 km) prowadzona będzie od startu – teren hali widowiskowo-sportowej ul. Republiki Pińczowskiej 42 ulicami Pińczowa – ul. Kluka – rondo – ul. Żwirki i Wigury , a następnie ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego (od skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury) następnie ul. Nowowiejska – w kierunku miejscowości Brzeście ok. 2,4 km przebiega drogą wojewódzką Nr 766 – Skowronno Górne – Skowronno Dolne - Kopernia – Pińczów – ul. 3 Maja - ul. Łąkowa - ul. Kluka – teren hali widowiskowo-sportowej. wiecej..

Nasz Patronat

Zapraszamy na I Rajd Pieszy Republiki Pińczowskiej

Data: 2017-08-05,
Miejsce:

I Rajd Pieszy Republiki Pińczowskiej odbędzie się w dniach 5-6 sierpnia 2017r. Trasa Pińczów - Działoszyce to ok 28km. Zapraszamy.

więcej

Imprezy

więcej

Sport

Półfinały Ligi Ministranckiej w Pińczowie

W sobotę, 13 maja w Hali widowiskowo-sportowej w Pińczowie odbył się półfinały Diecezjalnej Ministranckiej Ligi Piłkarskiej. więcej»