Wiadomości - Sport

Od Sportu do Zdrowia - Bilcza 2017 za nami!

Dodał: Milena Data: 2017-04-26 13:32:04 (czytane: 4453)

W dniu 2 kwietnia br. w Bilczy, gmina Morawica odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowo-Rekreacyjne organizowane przez Zrzeszenia LZS w Kielcach. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem. „Od Sportu do Zdrowia”.

W zawodach wzięło udział 260 zawodników z całego województwa, w tym kilkuosobowa reprezentacja powiatu pińczowskiego. Zawodnicy zmierzyli się w szachach, warcabach i tenisie stołowym.

sport.jpg

W turnieju warcabowym 100 polowym z delegacji naszego powiatu poszczególne lokaty wywalczyli: Marek Krzak z LZS Pińczów - 3 miejsce, Jarosław Żwirko – LZS Pińczów - 5 miejsce, Grzegorz Krzak – LZS Śródmieście Pińczów - 8 miejsce. W eliminacjach drużynowych LZS Pińczów zdobyła II miejsce, LZS Śródmieście Pińczów miejsce 6. W punktacji ogólnej Powiat Pińczowski uplasował się na 5 miejscu.

sport1.jpg

W trakcie zawodów odbył się także finał XI Wojewódzkiej Ligii LZS w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn”, w których Drużyna Kobiet LZS Pińczów wywalczyła II miejsce. Kierownikiem reprezentacji powiatu pińczowskiego był Jarosław Żwirko.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Opr. E.Nowak


Reklama.

Zobacz także

Półfinały Ligi Ministranckiej w Pińczowie

Dodane: 2017-05-14 13:28 - czytane (4721)

TAGI:


Nasz Patronat

Imprezy