Wiadomości - Aktualności

Stypendium dla ucznia Zespołu Szkól Zawodowych w Pińczowie

Dodał: Sylwia Robak Data: 2018-03-22 15:18:55 (czytane: 688)

Uczeń Zespołu Szkół Zawodowych w Pińczowie został stypendystą Świętokrzyskiego programu stypendialnego dla uczniów szkół zawodowych.

19 marca 2018 r. w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach odbyło się uroczyste wręczenie umów stypendialnych w ramach Świętokrzyskiego programu stypendialnego dla uczniów szkół zawodowych współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i krajowych środków publicznych.

urzad_marszalkowski_1.jpg 

Na galę przybyło 320 stypendystów – uczniów szkół zawodowych (techników, ogólnokształcących szkół artystycznych i szkół branżowych) z całego województwa świętokrzyskiego wraz z opiekunami. Wśród stypendystów znalazł się uczeń Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie – Grzegorz Paluch.

grzegorz_1.jpg 

Najważniejsze kryterium otrzymania stypendium to osiągnięcie przez ucznia bardzo dobrych wyników w nauce ze szczególnym naciskiem na przedmioty zawodowe, ITC i języki obce. Warunkiem uzyskania stypendium było opracowanie  przez opiekuna stypendysty, we współpracy z uczniem, Indywidualnego Planu Rozwoju Edukacyjnego Ucznia, związanego z rozwijaniem uzdolnień ucznia przyczyniających się do podniesienia jego kompetencji kluczowych.

grzegorz_3.jpg 

Dla Grzegorza fryzjerstwo, jak twierdzi opiekun stypendysty Ewa Dygoń, to nie tylko zawód, który uczeń pragnie wykonywać w przyszłości, lecz ogromna pasja. Jej poświęca każdą wolną chwilę.

 

 

Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Informacja

Zawiadomienie o skróconym czasie pracy w Starostwie Powiatowym w Pińczowie....