Wiadomości - Aktualności

Teatr Ciut Frapujący Osobowością Roku 2017 Gminy Pińczów

Dodał: Sylwia Robak Data: 2018-03-05 10:37:21 (czytane: 582)

Po brzegi wypełniona sala kinowa Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury była w sobotni wieczór świadkiem wyjątkowego wydarzenia. Po raz jedenasty wręczono statuetkę Osobność Roku Gminy Pińczów.

Do tej prestiżowej nagrody w tym roku nominację otrzymali: animator sportu Łukasz Biały, Stowarzyszenie Brave Dogs Polska Chapter Pińczów, Teatr Ciut Frapujący oraz Stowarzyszenie Rozwiązywania Problemów Lokalnych Pleban w Szarbkowie.

Licznie zebranych gości przywitali dyrektor PSCK Iwona Senderowska oraz burmistrz Pińczowa Włodzimierz Badurak. Wśród publiczności zasiedli m.in. posłowie do Parlamentu Europejskiego: Bogdan Wenta i Czesław Siekierski, wicestarosta pińczowski Ryszard Barna, zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pińczowie Grzegorz Makuch oraz laureaci Osobowości Roku z lat poprzednich.

 osobowosc4.jpg

- Rozpoczynając przygodę z tym teatrem nie przypuszczałem, że potrwa ona tak długo. Nikt z nas - zakładających teatr, tak chyba nie myślał... - powiedział Wojciech Jurewicz odbierając statuetkę od Kapituły w składzie: profesor Andrzej Massalski, Włodzimierz Badurak, burmistrz Pińczowa oraz Bożena Szatkowska - Mostek. Wojciech Jurewicz podziękował także wszystkim aktorom, byłym i obecnym, którzy na przestrzeni szesnastu lat występowali w pińczowskim teatrze.

Tegoroczną galę uświetnił wyjątkowy koncert orkiestry kameralnej “Strauss Ensemble” pod kierunkiem Artura Jaronia, koncert, który pińczowianie nagrodzili gromkimi owacjami na stojąco.

osobowosc3.jpg 

osobowosc1.jpg 

osobowosc2.jpg 

osobowosc_1.jpg 

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu echodnia.eu 

Źródło  pinczow.com

Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Konwent starostów w Ostrowcu Świetokrzyskim

1 marca w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się obrady starostów województwa świętokrzyskiego. Posiedzeniu Konwentu Powiatów Województwa...