Wiadomości - Aktualności

Wybrano Osobowość Gminy Kije

Dodał: Sylwia Robak Data: 2018-01-24 13:02:00 (czytane: 1037)

Prezes firmy PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa - Zbigniew Tracichleb, otrzymał tytuł Osobowości Roku 2017 Gminy Kije.

Zbigniew Tracichleb związany jest z Gminą Kije poprzez szereg inwestycji dotyczących stacji w Hajdaszku i kolejki szerokotorowej. To dzięki, między innymi jego staraniom doszło do budowy i uruchomienia węzła przeładunkowego w Woli Żydowskiej. I już planowane kolejne inwestycje, na które firma PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa przeznaczy duże pieniądze.

Gospodarze uroczystości wójt gminy Krzysztof Słonina i Sławomir Wątroba, przewodniczący Rady Gminy pogratulowali zdobywcy tytułu oraz wręczyli mu upominki. 

W uroczystej gali uczestniczyli przedstawiciele władz powiatu: starosta Zbigniew Kierkowski, przewodniczący Rady Ireneusz Gołuszka oraz radni Marek Długosz i Jerzy Kułaga. Przekazali oni wyrazy uznania wszystkim nominowanym do nagrody Osobowość Roku 2017 Gminy Kije.

Nagrodzony został również wójt Krzysztof Słonina, który w podziękowaniu za działania na rzecz rozwoju gminy z rąk starosty otrzymał symboliczny grawerton.

Sobotni wieczór uświetniła wyjątkowa muzyka, którą zaserwowała Warszawska Orkiestra Sentymentalna. Zespół zagrał i zaśpiewał największe przeboje lat 20. ubiegłego wieku. Wielu gości tańczyło i świetnie się bawiło. Dodatkowo podczas gali zagrała Orkiestra Kasztelańska z Kij. Nie zabrakło też występów dzieci i młodzieży z Zespołu Placówek Oświatowych w Kijach. Galę nadania tytułu Osobowości Roku Gminy Kije poprowadziła sekretarz gminy Anna Janas. 

gala_10.jpg

gala10.jpg 

gala_1.jpg

gala_6.jpg 

gala_5.jpg

gala_7_2.jpg

gala_4.jpg

gala_2.jpg

gala_3.jpg 

gala_8.jpg

gala_9.jpg

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości portalu - Echo Dnia


Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Portal informacyjny Agro-Market24

Portal jest przeznaczony dla producentów rolnych. Można w im dodawać bezpłatnie ogłoszenia, przeglądać ich listę, a przede wszystkim...