Wiadomości - Aktualności

Podziękowania dla Joanny Ciesielskiej

Dodał: Sylwia Robak Data: 2021-07-01 13:31:42 (czytane: 1101)

We wtorek, 30 czerwca wśród wielu punków posiedzenia Rady Powiatu Pińczowskiego było oficjalne pożegnanie dyrektor SOSW Joanny Ciesielskiej.

Podczas Sesji Rada Powiatu pozytywnie oceniła pracę Zarządu Powiatu Pińczowskiego w ubiegłym roku. Na wczorajszej sesji radni jednogłośnie udzielili Zarządowi absolutorium i wotum zaufania.

"Dziękujemy. Państwa stanowisko mobilizuje nas do jeszcze większych starań na rzecz naszej powiatowej społeczności" -mówił starosta Zbigniew Kierkowski.

Miłym akcentem Sesji stanowiły podziękowanie Radnych kierowane do Joanny Ciesielskiej, dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno –Wychowawczego w Pińczowie. Co prawda dyrektor zmienił się już jakiś czas temu, ale pandemia nie pozwalała na oficjalne pożegnania. Czerwcowa sesja absolutoryjna była doskonałą okazją ku temu. Była dyrektor Joanna Ciesielska przepracowała w SOSW ponad 30 lat. Uczyła i opiekowała się wyjątkowymi podopiecznymi placówki. W roku 2011 została zastępcą dyrektora SOSW, zaś od roku 2015 do 2021 zajmowała stanowisko dyrektora szkoły. Jak wspomina wszystkie te lata? 

„Praca w placówce o takiej specjalizacji to nie tylko obowiązki służbowe czy zawodowe wyzwanie. To misja. Trudna, ale i piękna. Każdy kontakt z moim podopiecznymi uczył mnie nowych rzeczy. To nasze dzieci nauczyły mnie radości życia, dystansu do problemów dnia codziennego. Każdy uśmiech mojego wychowanka uświadczał mnie w przekonaniu, że zrobiłam coś dobrego. To na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Podobnie, jak bardzo dobra współpraca z organem prowadzącym. Zawsze mogłam liczyć na Starostwo Powiatowe w Pińczowie i gospodarzy powiatu” –mówi Joanna Ciesielska. 

Dziękując byłej dyrektor za czas spędzony w ośrodku, radni przekazali jej kwiaty, grawerton i list gratulacyjny pełen ciepłych słów, z podpisami całej Rady Powiatu Pińczowskiego.

 

sesja30_06.jpg

 sesja30_06_2.jpg

Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Burze z gradem - ostrzeżenie

W czwartek 1 lipca meteorolodzy wydali ostrzeżenie przed burzami z gradem oraz komunikat hydrologiczny o gwałtownym wzroście stanów...