Wiadomości - Aktualności

Pracownicy Starostwa podjęli wyzwanie #GaszynChallange

Dodał: Sylwia Robak Data: 2020-06-25 08:16:25 (czytane: 1412)

Cała Polska pompuje dziś dla chorych dzieciaków. Również powiat pińczowski włączył się w tą szlachetną akcje charytatywną.

Przypomnijmy, że wszystko rozpoczęło się od małego Wojtusia, który choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Dla chłopca udało się zebrać prawie 10 milionów złotych. Zgodnie z prośbą organizatorów zbiórki, teraz można wspierać kolejne dzieci zmagające się z tą samą chorobą. Teraz  pomoc została przeznaczona dla chorej Zosi Paczwy z Mazowsza – 3 miesięcznej dziewczynki, która również zmaga się z tą okrutną chorobą. 
W związku z nominacją, którą przyjęliśmy od Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie oraz Urzędu Miasta i Gminy Działoszyce, wyzwanie musieliśmy wykonać  w ciągu 48 godzin. Nasi pracownicy zmobilizowali się do pomocy i dlatego 18 czerwca zebraliśmy się w hali widowiskowo – sportowej w Pińczowie, aby podjąć wyzwanie #GaszynChallange. 
Panowie pompki, a Panie przysiady, wszyscy pomagali jak mogli najlepiej. Do wykonania zadania nominowanie zostały kolejne instytucje. Zebrana kwota zasiliła konto Zosi na portalu siepomaga.pl

Cel jest szczytny, a pomóc możemy wszyscy, wystarczy, że wejdziemy na portal i przez niego dokonamy wpłaty na konto chorej Zosi. Pracownicy starostwa dziękują za zaproszenie do udziału w akcji. Życzymy powodzenia nominowanym, a małej Zosi – DUŻO ZDROWIA! 

Film z nagranym wyzwaniem można obejrzeć TUTAJ 


gaszyn.jpg

Zobacz także

Pomoc finansowa dla rolników

Dodane: 2024-05-24 10:43 - czytane (17)

TAGI:


Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Świętokrzyskie Centrum Onkologii zaprasza na bezpłatne badania cytologiczne i mammograficzne

Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach zaprasza Panie z terenu miasta i gminy Pińczów na bezpłatne badania cytologiczne oraz...