Wiadomości - Aktualności

WEŹ UDZIAŁ W BADANIU DLA PRZYSZŁOŚCI PONIDZIA!

Dodał: Sylwia Robak Data: 2021-02-05 14:04:03 (czytane: 1547)

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców POWIATU PIŃCZOWSKIEGO do wzięcia udziału w przygotowywanych badaniach ankietowych organizowanych w ramach projektu pilotażowego Centrum Wsparcia Doradczego.

Aktualnie nasz POWIAT wspólnie z Gminą Pińczów, Kije, Złota, Michałów, Wiślica, Nowy Korczyn, Sobków, Jędrzejów, Imielno w ramach zawiązanego w listopadzie 2019 roku partnerstwa PONIDZIE opracowuje strategię rozwoju, dzięki której wspólnie z partnerskimi samorządami będzie starała się o fundusze pomocowe na realizację kluczowych dla jej rozwoju przedsięwzięć. 

Ponieważ głos naszych mieszkańców jest dla nas bardzo ważny, poprzez ankietę on-line chcielibyśmy poznać Państwa opinie na temat miejsca Państwa zamieszkania, jakości oraz dostępności świadczonych lokalnie usług, a także Państwa potrzeb i oczekiwań względem kierunków rozwoju naszego powiatu. 

Zebrane w toku badań informacje chcielibyśmy wykorzystać w procesie planowanie strategicznego kierunków rozwoju partnerstwa PONIDZIE, tak abyśmy mogli lepiej dostosować politykę naszego regionu do Państwa potrzeb, szczególnie w zakresie świadczonych usług publicznych.  

Ankieta jest anonimowa i zajmie Państwu nie więcej niż 10 minut. Link do ankiety będzie aktywny do dnia 12 lutego 2021 (do godz. 23.59). Po jego kliknięciu, zostaną Państwo przekierowani na stronę internetową, 

Zachęcamy do wypełnienia ankiety. Im więcej osób wypełni ankietę, tym lepiej poznamy opinie mieszkańców, a to pozwoli nam przygotować najlepsze projekty umożliwiające rozwój PARTNERSTWA PONIDZIE.

 Zapraszamy do udziału w badaniu!

 


Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Promocja z lotu ptaka

Plan utworzenia Ponidziańskiego Ośrodka Lotów Widokowych sposobem na promocję Ponidzia....