Wiadomości - Aktualności

Wicewójt Gminy Kije, twórczyni sukcesów inwestycyjnych tej gminy -nowym Dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg w Pińczowie!

Dodał: Sylwia Robak Data: 2024-02-19 14:30:00 (czytane: 340)

Zarząd Powiatu Pińczowskiego, w czwartek 8 lutego 2024 roku, powołał panią Anitę Białek na stanowiska Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Pińczowie.

Przypomnijmy, dotychczasowy szef PZD, Piotr Żołądek, początkiem lutego został dyrektorem ARiMR w Kielcach.

Pani Anita Białek jest inżynierem z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Posiada wykształcenie wyższe techniczne, z uprawnieniami do projektowania i nadzorowania prac budowlanych. Pani Anita posiada także bogate doświadczenie samorządowe, niedawno otworzyła przewód doktorski. 

"Serdecznie dziękuję Staroście Pińczowskiemu Zbigniewowi Kierkowskiemu i Zarządowi Powiatu za okazane mi zaufanie. Zrobię wszystko, by potwierdzić, że powierzenie mi stanowiska dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg, było dobrą decyzją" -mówi Anita Białek.

"Serdecznie dziękuję wójtowi panu Tomaszowi Socha oraz mieszkańcom Gminy Kije za te wszystkie lata, gdy razem mogliśmy z sukcesem zrealizować liczne inwestycje. Nie żegnam się z Gminą Kije, bo przecież nadal będę zawodowo związana z tym terenem, nadzorując zadania prowadzone na powiatowych drogach. Mieszkańcom całego Powiatu Pińczowskiego obiecuję, iż dołożę wszelkich starań, by stan dróg powiatowych ulegał stałej poprawie dla ich komfortu i bezpieczeństwa" -dodaje nowa szefowa Powiatowego Zarządu Dróg w Pińczowie.

"Pani Anito, życzę dobrej drogi" -komentuje starosta pińczowski Zbigniew Kierkowski.

Anita Bialek_1.jpg 

Zarząd Powiatu Pińczowskiego jednogłośnie zaakceptował kandydaturę Anity Białek (trzecia z lewej strony) na stanowisko Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Pińczowie

Zobacz także

Przymrozki - IMGW ostrzega

Dodane: 2024-04-17 12:32 - czytane (38)

TAGI:


Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Dzień Walki z Depresją

Depresja jest poważną chorobą, na którą zapada coraz więcej osób. Nie wszyscy mają odwagę przyznać się do niej czy rozpoznać jej objawy....