Wiadomości - Aktualności

Z posiedzenia Rady Powiatu Pińczowskiego

Dodał: Sylwia Robak Data: 2021-03-30 15:56:29 (czytane: 183)

Minutą ciszy radni i goście uczcili pamięć zmarłego niedawno ś.p. Aleksandra Wójcika, radnego I kadencji Rady Powiatu w Pińczowie.

Tak rozpoczęła się kolejna sesja pińczowskiej Rady Powiatu, zwołana na wtorek 30 marca 2021 roku. Porządek obrad, poza podjęciem uchwał, objął także wystąpienia zaproszonych gości. 

W punkcie dotyczącym prac Komisji Bezpieczeństwa i Porządku głos zabrał dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pińczowie. Krzysztof Słonina opowiedział zgromadzonym o pracy pińczowskiego szpitala, który od kilku tygodni spełnia funkcję szpitala covidowego. W odpowiedzi na te słowa, przewodniczący Rady Powiatu Ireneusz Gołuszka przekazał na ręce dyrektora serdeczne podziękowania dla medycznego i niemedycznego personelu placówki.

„Proszę przyjąć z serca płynące słowa wdzięczności za ciężką i odpowiedzialną pracę. Za empatię i zaangażowanie. Proszę również przekazać życzenia świąteczne wszystkim swoim pracownikom” –mówił szef Rady Powiatu Pińczowskiego. 

W trakcie obrad głos zabrali również komendanci pińczowskich służb mundurowych. Bryg. Grzegorz Karwat z PSP w Pińczowie oraz insp. Jarosław Kosik z KPP w Pińczowie przekazali informacje z działalności jednostek, dziękując jednocześnie władzom powiatu za współpracę. 

Sesja zakończyła się życzeniami świątecznymi przekazanymi przez Prezydium Rady Powiatu.

sesja_powiat_1.jpg

Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Podziękowania dla bohaterskiego strażaka

...